System szkolenia kierowców na przestrzeni ostatnich lat przechodzi stałą metamorfozę. Ciągłe nowelizacje przepisów egzaminacyjnych, mniej lub bardziej służące poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego, są istotnym motorem napędowym tych zmian. Nagłówki o kolejnej “rewolucji” w egzaminach na prawo jazdy nie rzucają się już tak w oczy jak 10 lat temu. Na uwagę zasługują jednak również przyspieszający rozwój technologii motoryzacyjnej oraz prawa wolnego rynku, którymi rządzi się branża szkoleniowa. Dzisiejsze nowoczesne samochody różnią się już od tych sprzed 3-4 lat, a w porównaniu do 12-latków, których w naszym kraju jest najwięcej, to prawie zupełnie inne maszyny. Instruktorzy nauki jazdy i właściciele ośrodków szkolenia kierowców borykają się również z problemem niżu demograficznego. Kto chce nawet nie tyle, że zarobić, co po prostu przetrwać na rynku, musi ścigać się z konkurencją na wszelkiego typu promocje i chwyty marketingowe. To wymusza oszczędności i przekłada się bezpośrednio na jakość usług.

Podjęliśmy odpowiedzialną decyzję o wprowadzeniu na rynek szkoleniowy nowej marki w tych trudnych czasach z trzech powodów:

1. Znamy specyfikę tej działalności. Wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów i jak dbać o wysoką ocenę jakości naszych usług.
2. Z zaangażowaniem uczestniczymy w rozwoju środowiska ruchu drogowego. Jesteśmy młodzi, energiczni i nowocześni.
3. Wiemy jak duży udział w budowaniu szeroko pojętego bezpieczeństwa na drodze ma szkolenie przyszłych i doszkalanie początkujących kierowców.

Kadra dydaktyczna Oneshot to instruktorzy i wykładowcy, którzy doskonalili swój warsztat w największych i niegdyś najbardziej renomowanych szkołach jazdy w regionie. Nasi pracownicy to również świetnie przygotowani pedagodzy-praktycy, wyspecjalizowani w andragogice, czyli pracy z dorosłymi ludźmi. Co jednak według nas najważniejsze, są to przede wszystkim bardzo doświadczeni kierowcy, którzy całe dotychczasowe życie spędzili za kółkiem i środowisko ruchu drogowego nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Krótko mówiąc wiemy czego Cię nauczyć i umiemy zrobić to tak, żeby była to dla Ciebie czysta przyjemność. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.