KAMIL BANAŚKIEWICZ

Instruktor i wykładowca

W wieku 25 lat otwarcie pierwszej działalności gospodarczej. W wieku 27 lat nabity przebieg 1 000 000 km za kierownicą, większość po zagranicznych autostradach i największych europejskich miastach. Później instruktor nauki jazdy w trzech ośrodkach szkolenia kierowców we Wrocławiu i w Opolu. Oprócz uprawnień instruktora nauki jazdy skończył kurs intruktora techniki jazdy. Pomysłodawca i współtwórca kanału @PrawkoOneshot na Youtube. Teraz założyciel i właściciel OSK Oneshot. „Mistrz” studiowania – rozpoczęte cztery kierunki studiów (administracja publiczna, biologia z geografią, filozofia i bezpieczeństwo wewnętrzne), żaden nie ukończony. W Opolu znany swego czasu z akcji „banan na Piastach” prowadzonej w ramach opolskich juwenaliów.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe: media (radio, telewizja), sprzedaż i obsługa klienta, trzy lata spędzone na emigracji. Później kierowca zawodowy, a ostatnio strażnik w Służbie Więziennej.

Pierwsze hobby to aktorstwo, w międzyczasie wędkarstwo, gotowanie, podróże. Ostatnio psychologia, pedagogika i trochę prawo. W przyszłości oby trochę ekonomia.

Muzycznie wolna, polska elektronika taneczna. Zagranicznie tylko jazz, blues i pochodne.
Filmowo polska niekoniecznie komedia. Zagranicznie tylko Forrest Gump i ekranizacje Tolkiena.
Politycznie brak zainteresowań.

Uważa, że żeby być dobrym kierowcą, oprócz ukończenia dobrego szkolenia wystarczy lubić wędkować i zbierać grzyby oraz umieć grać w szachy. Ale dopuszcza też inne możliwości.

KAMIL GAJDA

 Instruktor

Kamil Gajda – rocznik ’92.
Praktycznie od momentu uzyskania prawa jazdy zawodowy kierowca. Najpierw dorywczo później etatowo jako kierowca i obsługa klienta w wypożyczalni samochodów, a także jako mechanik co dało mu świetne połączenie doświadczenia za kierownicą i pracy z ludźmi.

Wiedzę o ludziach zgłębiał równolegle z pracą na kierunku Pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. Tylko jak się miał “bronić” to nikt jakoś nie chciał atakować 😛

Następnie postanowił wykorzystać swoje wykształcenie (mechanik) oraz technologiczną smykałkę jako operator produkcji/mechanik w jednej z największych firm w regionie gdzie odpowiadał m.in. za uruchomienie nowego ciągu produkcyjnego.

Później instruktor nauki jazdy w dwóch ośrodkach szkolenia kierowców w Opolu gdzie z łatwością potrafił przekonać do siebie kursantów.
Oprócz uprawnień instruktora nauki jazdy posiada uprawnienia intruktora techniki jazdy, więc jeśli boicie się poślizgów lub chcecie wiedzieć więcej o systemach bezpieczeństwa w waszym pojeździe to już wiecie do kogo iść.
Jeśli pokaże wam swoje prawo Jazdy zobaczycie wpisy w każdej kategorii łącznie z uprawnieniami zawodowymi.

Pomysłodawca i współtwórca kanału @PrawkoOneshot na Youtube. Teraz założyciel i właściciel OSK Oneshot.

Prywatnie: Od dziecka zafascynowany samochodami i wszystkim co ma silnik od motocykli przez samochody aż po samoloty.

Fan motorsportu pod wieloma postaciami. Szczególnie rallycross’u, wyścigów górskich oraz rajdów samochodowych.

Ma w planach zdobycie licencji wyścigowej, rajdowej oraz skoczka spadochronowego, a także udział w Złombolu 😉

 

ANNA WALA

 Szefowa biura

Ukończyła studia o kierunku administracja oraz zarządzanie ze specjalnością zarządzanie zasobami ludzkimi na wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej.

Doświadczenie zbierała m.in. w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu, Wydziale Kadr i Płac Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Opolu, biurze reklamy Nowej Trybuny Opolskiej oraz opolskiej gastronomii (opanowując do perfekcji noszenie tacy na jednej ręce :)).

Pracowita, pomocna i energiczna. Jak sama o sobie mówi: po godzinach lubi pracować na wybiegu – jako kelnerka i w zagrodzie – jako barmanka. Ta praca nauczyła jej wielozadaniowości oraz pomogła udoskonalić warsztat z komunikacji i obsługi klienta.

Swoim sympatycznym usposobieniem, optymizmem i nieznikającym uśmiechem zarazi również Ciebie. W naszym biurze ugości pyszną kawą/herbatą, przy której odpowie na pytania i pomoże załatwić wszystkie formalności. Na co dzień interesuje się psychologią i zdrowym odżywianiem. Jej ulubionym środkiem transportu, poza samochodem i elką, jest rower. Uwielbia wycieczki rowerowe, wędrówki po górach, książki, a jej otwartość na świat i wrodzona ciekawość życia, pozwala zgłębiać potrzebną wiedzę.

Jeśli spotkasz w naszym biurze osobę niezgodną z powyższym opisem wiedz, że mogłeś poznać jej siostrę bliźniaczkę.

 

ZBIGNIEW PRZYBYŁA

Ratownik medyczny, prowadzący wykłady z pierwszej pomocy.

 TOMASZ DZIEMIDOWICZ

Grafik komputerowy

Mgr inż. informatyki. Z zamiłowania grafik komputerowy, na co dzień pracujący w firmie produkującej odzież sportową. Zajmuje się w niej projektowaniem grafik na ubrania oraz personalizowaniem projektów pod danego klienta. W wolnym czasie stworzył identyfikację wizualną Oneshota. Wszystko – od logo, przez banery reklamowe, po wizytówki firmowe wyszło spod jego “myszki”.

Jednak nie tylko pracą człowiek żyje – obok projektowania graficznego w wolnym czasie, lubi złapać za książkę lub pada do konsoli. Zdarza mu się czasem spędzić wieczór przy netflixie.

Od zawsze wierny kibic Chelsea, chociaż jak na ironię, pomimo pracy w firmie związanej z odzieżą sportową, nie posiada swojej repliki koszulki meczowej. Tak – replikę koszulki meczowej też potrafi zrobić.

Aktywność fizyczna – jej mu nie brakuje, bo co prawda z siłownią do czynienia nigdy nie miał, ale ciągle coś remontuje w mieszkaniu. Ogólnie ciągle żyje w biegu, ale na jakiś projekt czas zawsze znajdzie. Dlatego jeśli chcecie coś zaprojektować, kontaktujcie się z nim śmiało.